МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО В СТАРОВИННОМУ ХРАМІ м. КОСТОПІЛЬ

6 грудня 2021 року керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Олександро-Невського Храму міста Костопіль, Полісся для звершення Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята на честь святого благовірного князя Олександра Невського.

Перед початком богослужіння Його Високопреосвященство зустрів настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан) та духовенство Костопільського благочиння.

Увійшовши до храму поліський Владика звершив Божественну Літургію, під час котрої об’єднав віруючих УПЦ у спільній молитві.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав духовенство та парафіян з храмовим святом. Настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан) подякував правлячому архієрею за архіпастирський візит та за спільну молитву. Святкове богослужіння закінчилося співом многоліття.