Щоденні архіви: 07/02/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В селі ДРУХІВ НА БЕРЕЗНІВЩИНІ, ПОЛІССЯ

Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив архіпастирський візит до церковної громади Свято-Різдва-Богородиці храму села Друхів, бувшого Березнівського району, де очолив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоустого.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; протоієрей Сергій Гарбар – настоятель храму; настоятель Свято-Михайлівського Храму села Моквин – протоієрей Борис Цимбалюк; настоятель Свято-Кирило-Мефодіївського Храму села Новий Моквин – священик Григорій Ясковець; настоятель Свято-Покровського Храму села Кургани – священик Михайло Миронець; настоятель Свято-Миколаївського храму села Князівка – протоієрей Роман Миронець; протодиякон Дмитро Петронюк.

Владика, духовенство та віряни під час богослужіння підносили молитви про припинення пандемії COVID-19 та за одужання хворих.

По завершенню богослужіння Поліський архіпастир побажав настоятелю храму та ввіреним йому парафіянам і надалі молитовного стояння у вірі своїх дідів і прадідів, тілесного здоров’я та спасіння.