Щоденні архіви: 25/02/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ДИЯКОНСЬКУ ХІРОТОНІЮ НАД НАСЕЛЬНИКОМ ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський з архіпастирським візитом прибув до Свято-Покровського Храму села Кургани, Березнівського району Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Під час богослужіння архіпастир висвятив насельника чоловічого монастиря на честь Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» урочища «Федорина» села Масевичі, Рокитнівського району, Полісся, Аркадія Павліщука у сан диякона.

У слові настанови Митрополит Анатолій побажав отцю диякону вірно служити Матері Церкві та підкреслив: «Так як ви являєтеся насельником чоловічого монастиря, то закликаю вас нести гідно послух, згідно Уставу обителі».