Щоденні архіви: 15/02/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ СВЯТА СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

15 лютого 2022 року в свято Стрітення Господнього, керуючий єпархією, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій прибув до церковної громади Свято-Михайлівського Храму села Велике Вербче, Сарненського району Полісся, для молитовного єднання зі своєю паствою.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Храму – протоієрей Олександр Кокора та протодиякон Дмитро Петронюк.

За богослужінням архіпастир звернувся до парафіян із словом проповіді, в якій, зокрема, сказав: “Кожен з нас має зустріч з Богом під час молитовного єднання та прийняття Святих Дарів Тіла і Крові Господньої. Ми маємо єднання при кожному звертанні до Бога при своїх потребах, але ще буде неминуюча зустріч з Богом, коли Господь призве нас до себе…».

Після Божественної Літургії Високопреосвященніший Владика звершив водосвятний молебень та освятив свічки на потребу віруючих.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.