МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОМЕР ОДИН ІЗ НАЙСТАРІШИХ КЛІРИКІВ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ – протоієрей ВАСИЛІЙ ТОКАР»

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління з сумом сповіщає, що 16 травня на 76-му році життя, після тривалої тяжкої хвороби, відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії протоієрей Василій Токар – настоятель Свято-Миколаївського храму села Тріскіно, Сарненського району, Полісся.

Отець Василій народився 1 жовтня 1946 року в родині православних селян. В 1995 році рукопокладений в сан священника преосвященним Анатолієм, єпископом Рівненським і Острозьким та призначений настоятелем Свято-Миколаївського храму села Тріскіно, Сарненського району. За вірне служіння Матері Церкві у 2003 році нагороджений високою нагородою – митрою.

17 травня, по благословінню керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського заупокійну Божественну Літургію у Свято-Миколаївському храмі села Тріскіно очолив благочинний Сарненського благочиння – протоієрей Олександр Кокора.

Розділити заупокійну молитву за новопреставленим протоієреєм Василієм прибуло більше двадцяти настоятелів храмів благочиння, молилися рідні, парафіяни храму та духовні чада батюшки.

Чин відспівування новопреставленого протоієрея Василія очолив намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан).

У надгробному слові архімандрит Антоній (Грибан) передав слова співчуття Митрополита Поліського Анатолія, зокрема сказавши: «Покійний отець Василій був молитовним священиком, який присвятив все своє життя служінню Богу, був відданим сином Матері-Церкві. Завжди доброзичливий, життєрадісний та з посмішкою на обличчі. Батюшка після себе лишив хорошу родину віруючих православних християн, та дочку – монахиню, котра, також, віддала себе на служіння Богу. Хай світлий образ протоієрея Василія назавжди залишиться в серцях і душах вірних йому парафіян… ».

Поховано протоієрея Василія за вівтарною частиною Свято-Миколаївського храму села Тріскіно, Сарненського району, Полісся.

Вічна пам’ять спочилому.