Щоденні архіви: 23/05/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО на честь святителя та угодника БОЖОГО МИКОЛАЯ

22 травня 2022 року в день пам’яті святителя та чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Миколаївського храму села Городець, Вараського району, Полісся для звершення Божественної Літургії.

Владиці співслужили клірики Сарненсько-Поліської єпархії Української Православної Церкви: протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння, настоятель Свято-Миколаївського храму села Городець – протоієрей Мефодій Волчевський та протодиякон Дмитро Петронюк.

У слові повчання митрополит Анатолій  закликав вірян берегти віру Христову, в нинішній тяжкий час, коли люди зла її розоряють.

Богослужіння закінчилося молебнем.