МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО на честь святителя та угодника БОЖОГО МИКОЛАЯ

22 травня 2022 року, Свята Православна Церква, як і увесь православний світ, вшановує пам’ять святителя та чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських.

З нагоди престольного свята Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Миколаївського храму села Городець, Вараського району, Полісся для звершення Божественної Літургії.

Владиці співслужили клірики Сарненсько-Поліської єпархії Української Православної Церкви: протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння, настоятель Свято-Миколаївського храму села Городець – протоієрей Мефодій Волчевський та протодиякон Дмитро Петронюк.

У слові повчання митрополит Анатолій наголосив, що: «Свята Православна Церква називає угодника Божого Миколая «Правилом віри», адже він відстоював чистоту православного віровчення, та закликав вірян бути подібними святителю Миколаю та берегти віру Христову, в нинішній час, коли люди зла її розоряють».

Богослужіння закінчилося молебнем, під час котрого віряни зі своїм архіпастирем молилися за мир в Державі, народ Божий та припинення війни.