МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ ПАСТВОЮ СЛАВИТЬ СВЯТУ ТРІЙЦЮ

12 червня 2022 року повнота Святої Православної Церкви молитовно вшановує свято – Святої Трійці, день П’ятидесятниці.

В цей святковий день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, з нагоди храмового свята прибув з архіпастирським візитом до Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно для звершення Божественної Літургії.

За урочистим богослужінням архіпастирю співслужили: протоієрей Борис Попченко – настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно, клірик собору – диякон Георгій Ничипорук; протодиякон Дмитро Петронюк та  диякон Геннадій Якимчук.

Після Євангельського читання Владика Митрополит звернувся до присутніх зі словом проповіді на тему свята.

По завершенні Божественної Літургії митрополит Анатолій звершив чин вечірні з читанням особливих колінопреклонних молитв. Богослужіння закінчилось хресною ходою, освяченням зілля та співом многоліття.