МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У СТАРОВИННОМУ ХРАМІ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив святкове богослужіння у Свято-Троїцькому храмі смт Степань, Сарненського району, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння; протоієрей Стефан Шомонка – настоятель Свято-Троїцького Храму смт Степань, Сарненського району; протоієрей Дмитро Смикало – настоятель Свято-Димитріївського храму села Золотолин Костопільського району; протоієрей Василь Лазарчук – настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму села Великий Мідськ; протоієрей Василь Чиж – настоятель Свято-Воскресенського храму села Мале Вербче; протоієрей Дмитро Шомонка – настоятель Свято-Преображенського храму смт Степань; протоієрей Михайло Патрикей – настоятель Свято-Воскресенського храму села Корост. За богослужінням молилися парафіяни храму.

По завершенню богослужіння архіпастир подякував отцю настоятелю – протоієрею Стефану Шомонці та парафіянам за спільну молитву, також, владика окропив парафіян храму святою водою.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.