МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: ” ДУХОВЕНСТВО САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВІДСПІВАЛО ДВОХ ВОЇНІВ-ПОЛІЩУКІВ, ЗАХИСТНИКІВ ВІТЧИЗНИ…””

 

Загарбницька війна, розв’язана російськими окупантами, і далі продовжує забирати життя вірних синів України, приносячи горе та сльози на Полісся.

У війні з російським агресором віддав своє життя житель села Рокитне, Полісся,  Володимир Гаврильчик 1981 р.н. З початком війни Володимир без вагань добровольцем пішов захищати нашу Державу.

Загинув убієнний воїн 13 червня 2022 року внаслідок осколкового поранення, несумісного з життям, виконуючи бойове завдання в районі села Павлівка Донецької області. Без батька залишились п’ятеро дітей.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування у Свято-Пантелеймонівському храмі села Рокитне очолив протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято-Миколаївського храму села Масевичі, Рокитнівського району, Полісся.

Йому співслужили:

ієрей Василій Абрамович – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Сновидовичі,;

ієрей Михаїл Дударик – настоятель Свято-Пантелеймонівського храму с. Рокитне.

В надгробному слові протоієрей Анатолій Леус передав слова співчуття митрополита Анатолія родині та бойовим побратимам.

Убієнного

воїна Володимира поховали

на кладовищі села Рокитне.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ще одного воїна втратив Поліський край.

З глибоким сумом сповіщаємо,що в бою з російськими окупантами біля Попасної, Луганської області отримав тяжки поранення, не сумісні з життям, виходець з Полісся – Іван Коханевич 1972 р.н. В перші дні цієї страшної війни пішов добровольцем захищати рідну Україну.

Чин відспівування з благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського очолив благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко у Свято-Троїцькому соборі міста Рокитне.

Отцю благочинному співслужили:

протоієрей В’ячеслав Покровський – настоятель храму на честь Почаївської ікони Божої Матері, м. Рокитне;

протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму с.Рокитне,

протоієрей Миколай Гордійчук – настоятель храму на честь Іверської ікони Божої Матері с.Рокитне,

ієрей Андрій Пілат – настоятель Свято-Троїцького храму с. Осницьк.

В надгробному слові отець благочинний передав співчуття митрополита Анатолія дружині, двом дітям та рідним убієнного воїна, зокрема, сказавши: « Убієнний воїн Іван пішов добровольцем на війну щоби захищати свою Батьківщину, поклав своє життя заради миру та нашого щасливого майбутнього. Його смерть – важка втрата для рідних, близьких, друзів та всіх тих, хто його знав.. Світлий спомин про мужнього воїна-захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Молимо Бога за прощення гріхів новопреставленому воїну та безсмертя його душі».

Вічна пам’ять

захисникам Батьківщини!

Просмотров: (66)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *