Щоденні архіви: 16/07/2022

КЕРУЮЧИЙ ПОЛІСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ МОЛИТОВНО ВШАНОВУЄ СВОГО НЕБЕСНОГО ПОКРОВИТЕЛЯ

16 липня 2022 року Православна Церква молитовно вшановує пам’ять преподобного Анатолія, затворника Києво-Печерського – небесного покровителя Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського. Святкове Богослужіння у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни очолив керуючий єпархією митрополит Анатолій.

Його Високопреосвященству співслужив єпископ Рівненський і Острозький Пимен, керуючий Рівненської єпархією, котрий прибув з братським візитом у Сарненську єпархію з нагоди святкування дня пам’яті небесного покровителя Поліського митрополита Анатолія. Помолитися разом зі своїм архіпастирем прибули всі благочинні Поліської єпархії, намісники чоловічих монастирів єпархії, духовенство Поліської та Київської єпархій УПЦ, також, молилися: настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району Полісся – ігуменія Іуліанія (Боровець), настоятелька Свято-Василівського жіночого монастиря міста Овруч Житомирської області ігуменія Євфалія (Охмак ).

За богослужінням підносилися молитви за мир в Україні та здоров’я митрополита Анатолія.

Після Божественної Літургії єпископ Пимен привітав митрополита Анатолія з днем його Ангела. В свою чергу владика Анатолій висловив подяку йому за спільну молитву.

Благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан) від імені духовенства та вірян Сарненської єпархії висловив вітальну адресу Владиці з нагоди його небесного покровителя.

Богослужіння закінчилось співом

многоліття.