Щоденні архіви: 29/07/2022

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: ” ПОЛІССЯ ВТРАЧАЄ СВОЇХ СИНІВ-ЗАХИСНИКІВ”

Сумна звістка прийшла на Полісся – загинув наш земляк, уродженець міста Костопіль – Тішко Андрій Віталійович, 2001 року народження. Воїн загинув внаслідок ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння звершив Чин відспівування убієнного воїна у Свято-Олександро-Невському храмі міста Костопіль.

Отцю благочинному співслужили священики Костопільського благочиння:

протоієрей Данило Ільницький – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму села Маща;

протоієрей Ігор Редкодубський– настоятель Свято-Преображенського храму села Жалин;

протоієрей Федір Ксендзюк – настоятель Свято-Миколаївського храму села Ставок;

протоієрей Олексій Оніщук – настоятель Свято-Покровського храму села Мала Любаша;

священник Федір Мосюк – клірик Свято-Олександро-Невського храму міста Костопіль.

Убієнного воїна поховано на кладовищі міста Костопіль.

Керуючий єпархією, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій висловлює співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Вічна пам’ять захиснику Вітчизни!