Щоденні архіви: 18/07/2022

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗІ СВОЄЮ ПАСТВОЮ ВШАНОВУЄ прп. СЕРГІЯ РАДОНЕЗЬКОГО

18 липня 2022 року Мати-Церква вшановує пам’ять преподобного Сергія, ігумена і чудотворця Радонезького.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Успенському храмі міста Зарічне, Полісся.

Владиці співслужили: настоятель Свято-Успенського храму міста Зарічне – протоієрей Микола Полюхович та духовенство Поліської єпархії. За богослужінням, також, молилась настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району ігуменя Іуліанія (Боровець) з сестрами обителі.

На Малому вході митрополит Анатолій відзначив церковними нагородами кліриків ввіреної йому єпархії.

По закінченню богослужіння митрополит Анатолій привітав протоієрея Миколая Полюховича – настоятеля Свято-Успенського храму міста Зарічне, благочинного Зарічненського благочиння з 40-річчям з дня посвячення його в сан священика. Владика побажав отцю настоятелю духовної сили та мудрості в подальшому служінні ввіреній йому пастві та Матері Церкві.