МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ВІЙНА ЗАБРАЛА ЩЕ ОДНЕ ЖИТТЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ…»

З благословіння керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського було звершено відспівування загиблого воїна Михайла Івановича Жакуна,1978 р.н.

Убієнний воїн Михайло – житель села Колки, героїчно загинув під час виконання бойового завдання біля міста Солідар на Донеччині. Він був першим жителем села Колки з числа тих, хто пішов на захист Батьківщини ще в 2014 р. Після широкомасштабного нападу агресора 24 лютого цього року пішов знову на захист рідної України, залишивши дома тата, маму, дружину та троє синів.

Чин відспівування в храмі Всіх Святих села Колки очолив благочинний Дубровицького благочиння – протоієрей Микола Іваничко.

Йому співслужили:

протоієрей Андрій Удод – настоятель храму Всіх Святих села Колки;

протоієрей Ростислав Андрієвський – настоятель Свято-Іуліаніївського храму м. Дубровиця;

протоієрей Роман Мельник – настоятель Свято-Параскевського храму села Заслуччя;

протоієрей Олександр Деркач – настоятель Свято-Покровського храму села Велюнь;

протоієрей Сергій Деркач – настоятель Свято-Миколаївського храму м. Дубровиця;

протоієрей Вадим Панчук – настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму села Смородськ;

протоієрей Олександр Ксендзюк– настоятель Свято-Параскевського храму села Крупове.

Після звершення Чину відспівування, в надгробному слові благочинний Дубровицького благочиння протоієрей Микола Іваничко – передав слова співчуття митрополита Анатолія дружині, дітям та рідним убієнного захисника.

Воїна Михайла поховано на цвінтарі села Колки Дубровицького району.

Вічна

пам”ять…