МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ СВЯТКУЄ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЕ В МІСТІ АТОМНИКІВ – ВАРАШ

19 серпня 2022 року повнота Святої Православної Церкви молитовно відзначає свято Преображення Господнє.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, прибув з архіпастирським візитом до Свято-Преображенського кафедрального собору міста атомників – Вараш, де з нагоди храмового свята звершив святкову Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель кафедрального собору – протоієрей Володимир Денисюк, клірики собору: протоієАндрій Комар, протодиякон Віталій Мацюк.

На Малому вході митрополит Анатолій возвів в сан протоієрея клірика Свято-Преображенського кафедрального собору священика Андрія Комара.

Необхідно зазначити, що в цей день клірик собору – протодиякон Віталій Мацюк відзначає своє 40-річчя, в зв’язку з цим владика митрополит відзначив його Орденом «Гордість Православ’я».

По закінченню богослужіння архіпастир прочитав молитви на освячення плодів та окропив їх святою водою.