Щоденні архіви: 11/09/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ

11 вересня 2022 року Свята Православна Церква молитовно вшановує Усікновення глави Предтечі Пророка Божого Іоанна.

В цей день у Свято-Троїцькому Дерманському жіночому монастирі відбулася урочиста Божественна Літургія та Чин прославлення святителя Ієрофея (Лобачевського), котрий рішенням Священного Синоду УПЦ від 17 серпня 2021 року був причислений до лику святих Рівненської єпархії.

Святкову Божественну Літургію очолив Предстоятель Української Православної Церкви – Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. У святкових заходах прийняв участь керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський та сонм архієреїв УПЦ.

Молилися священики, настоятелі чоловічих та настоятельки жіночих монастирів з різних єпархій УПЦ та паломники.

Після богослужіння був звершений молебень до новопрославленного святителя Ієрофея.