Щоденні архіви: 19/09/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ЧОЛОВІЧІЙ ОБИТЕЛІ

19 вересня 2022 року, Свята Православна Церква святкує чудо Архістратига Божого Михаїла.

На запрошення братії Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію.

Владиці митрополиту співслужили: в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь – ігумен Макарій (Коломієць), священики Сарненської та Рівненської єпархій УПЦ, братія монастиря у священному сані. За богослужінням молилися парафіяни монастиря та паломники з інших сіл.

По завершенні Божественної Літургії була звершена хресна хода навколо Свято-Покровського Храму монастиря та відслужена заупокійна літія по спочилій братії святої обителі.