Щоденні архіви: 30/09/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: “СВЯЩЕНИКИ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ ВІДСПІВУЮТЬ СВОЇХ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ -ЗАХИСНИКІВ…”

Знову на Полісся прийшло горе – загинув вірний син України – воїн Іванов Андрій Анатолійович. Убієнний воїн родом із села Орлівка, Березнівського району, Полісся. Він з перших днів війни, перебуваючи у лавах ЗСУ, стояв на захисті своєї рідної земли та віддав своє життя задля миру в нашій Україні, загинувши у місті Бахмут Донецької області.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування загиблого воїна звершив протоієрей Олександр Кравчук у Свято-Воскресенському храмі села Орлівка Березнівського району Полісся.

Протоієрею Олександру співслужили:

протоієрей Володимир Боровець – настоятель Свято-Трьохсвятительського храму села Городище;

протоієрей Тарасій Шкуратюк – настоятель храму на честь Казанської Ікони Божої Матері села Богуші;

ієрей Антоній Кравчук – настоятель Свято-Миколаївського храму села Мирне, Костопільського району;

ієрей Петро Хильчук – настоятель Свято-Михайлівського храму села Голубне;

протоієрей Григорій Ясковець – настоятель Свято-Кирило-Мефодіївського храму села Новий Моквин;

ієрей Дмитро Руднік – настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму села Городище;

Після звершення Чину відспівування протоієрей Олександр Кравчук передав від митрополита Анатолія слова співчуття.

Поховано убієнного воїна на цвинтарі села Орлівка.

Вічна пам’ять

захиснику України!