МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: “ПОЛІССЯ ОПЛАКУЄ СВОЇХ ЗАГИБЛИХ СИНІВ-ЗАХИСНИКІВ…”

Страшна війна, котра триває вже майже 9 місяців,продовжує забирати життя як воїнів-захисників, так і життя мирного населення …

З сумом сповіщаємо, що з благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського було звершено Чин відспівування убієнного воїна Андрія Миколайовича Савчука, 1984 року народження.

Служив старшим стрільцем 1-го десантно-штурмового взводу 8-ої роти, приймав безпосередню участь щодо забезпечення оборони України та визволення її від нападу російських агресорів. Убієнний воїн Андрій, проявивши мужність та залишившись вірним присязі, загинув виконуючи завдання поблизу населеного пункту Новомихайлівка Донецької області. В пам’яті рідних та друзів він назавжди лишився порядним, доброзичливим та життєрадісним.

Чин відспівування у Свято-Троїцькому храмі села Голубне очолив протоієрей Іоанн Бондар – настоятель Свято-Пантелеімонівського храму села Зірне, Березнівського району, Полісся.

Йому співслужили:
протоієрей Іоанн Хильчук – настоятель Свято-Михайлівського храму села Кам’янка;

протоієрей Олександр Галайчук – клірик храму Свято-Різдва- Богородиці села Городище;

протоієрей Олександр Кравчук – настоятель Свято-Воскресенського храму села Орлівка;

протоієрей Микола Гамувка – настоятель Свято-Димитрієвського храму села Білка;

ієрей Вадим Щевич – настоятель храму Свято-Параскевського храму села Яблуне;

ієрей Михайло Миронець – настоятель Свято-Покровського храму села Кургани;

ієрей Антоній Кравчук – настоятель Свято-Миколаївського храму села Мирне;

ієрей Михайло Миронець – настоятель Свято -Покровського храму села Кургани.

ієрей Петро Хильчук – настоятель Свято-Троїцкого храму села Голубне.

Після звершення Чину відспівування протоієрей Іоанн Бондар передав від митрополита Анатолія слова співчуття рідним та близьким загиблого.

Убієнного воїна поховано на цвинтарі села Голубне.

Вічна пам’ять убієному

захиснику України!