Щоденні архіви: 09/12/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ ДО 40-го ДНЯ СПОЧИЛОГО архім. НЕКТАРІЯ

9 грудня 2022 року, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув з архіпастирським візитом до Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Вараського району, Полісся. В монастирському храмі архіпастир очолив заупокійну Божественну Літургію, приурочену до 40-го дня зі смерті насельника обителі – архімандрита Нектарія (Грибан)

Його Високопреосвященству співслужили: намісник обителі – архімандрит Антоній (Грибан), ігумен Никодим (Грибан), архідиякон Серапіон (Тит) та духовенство Вараського благочиння Поліської єпархії УПЦ.

Після читання Святого Євангелія, архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді, в котрому, зокрема, позитивно охарактеризував архімандрита Нектарія, який ревносно служив Святій Христовій Церкві, стяжаючи любов у парафіян.

По завершенню богослужіння владика Анатолій разом з духовенством звершив заупокійну паніхіду по спочилому. Намісник монастиря надав заупокійну поминальну трапезу по спочилому архімандриту Нектарію.