Щоденні архіви: 22/12/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: « ГИНУТЬ СИНИ УКРАЇНИ, ЗАХИЩАЮЧИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ…»

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння звершив Чин відспівування убієнного воїна Олександра Голиша, 1986 року народження. Наш земляк, уродженець села Мирне, Костопільського району, Полісся, був мобілізований на початку повномасштабної війни одним із перших. Проходив службу водієм-слюсарем в ремонтно-відновлювальному батальйоні військової частини А4007. Загинув поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області, під час виконання службових обов’язків .

Отцю благочинному співслужили священики Костопільського благочиння:

прот. Олександр Кравчук – настоятель Свято- Воскресенського храму села Орлівка;

прот. Олексій Оніщукнастоятель Свято-Покровськооо храму села Мала Любаша;

ієрей Антоній Кравчукнастоятель Свято-Миколаївського храму села Мирне;

ієрей Петро Хильчукнастоятель Свято-Троїцкого храму села Голубне;

священник Федір Мосюкклірик Свято-Олександро-Невського храму міста Костопіль.

Після Чину відспівування отець благочинний передав слова співчуття митрополита Анатолія: «Неможливо передати весь біль та сум від втрати вірного сина України. Убієнний воїн Олександр показав приклад вірності військовій присязі та відданості Батьківщині. Молимо Милосердного Господа дарувати Царство Небесне його душі…».

Убієнного воїна поховано на кладовищі села Мирне.

Вічна пам’ять

захиснику Вітчизни!