Щоденні архіви: 17/12/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ св. вмц.ВАРВАРИ міста ВОЛОДИМИРЕЦЬ

17 грудня 2022 року повнота Православної Церкви вшановує день пам’яті святої великомучениці Варвари, котра постраждала за віру Христову у 306 році при імператорі Максиміані.

В цей святковий день керуючий єпархією Високопреосвященнійший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Варварівського храму міста Володимирець, Вараського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Вараського району; протоієрей Василь Парчук – настоятель Свято-Анастасіївського храму міста Володимирець; протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського храму міста Володимирець; протоієрей Іоанн Стріла – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженськогохраму села Бишляк; ієрей Микола Гончар; протодиякон Дмитро Петронюк.

В слові проповіді Владика Анатолій розкрив значення подвигу святої великомучениці Варвари.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав парафіян зі храмовим святом.