З БЛАГОСЛОВІННЯ МИТРОПОЛИТА ПОЛІСЬКОГО АНАТОЛІЯ У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ ВІДБУВСЯ ВЕЧІР КОЛЯДОК

В різдвяні дні є добра традиція – проводити святковий вечір колядок в кафедральному соборі міста Сарни.

Так і у ці дні, коли славимо  народження Христа, у Свято-Покровському кафедральному соборі відбуваються вечори колядок.

З благословення керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського святковий захід відкрив вітальним словом клірик кафедрального собору архімандрит Іакінф (Дульський), після чого було звершено спів колядок.

Вихованці недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору, виступили перед парафіянами зі співом колядок, віршованих вітань, та з виставою на тему Різдва Христового.

Порадували дорослих духовними віршами та пісноспівами і маленькі парафіяни.

Церковний архієрейський хор кафедрального собору, також, втішив присутніх своїм співом.

По закінченню святкового вечора колядок всі діточки та хористи отримали від митрополита Анатолія різдвяні подарунки.