КЕРУЮЧИЙ ПОЛІСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: ” ДУХОВЕНСТВО ЄПАРХІЇ ВІДСПІВУЄ УБІЕННИХ ВОЇНІВ ТА РОЗДІЛЯЄ ГОРЕ З РІДНИМИ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ…»

Війна продовжує забирати життя як наших воїнів, так, і на жаль, життя мирного населення… Вже більше року триває агресія російських військ на нашій землі. Захисники мужньо відстоюють свободу рідної Батьківщини, віддаючи життя за її волю.

Гірка та страшна новина знову прийшла на Полісся: загинув молодий воїн – Віталій Перев‘язко.

Убієнний воїн Віталій служив старшим сапером, загинув, лишившись вірним Батьківщині і військовій присязі, захищаючи нашу землю.. .

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування убієнного воїна Віталія очолив благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко у храмі на честь ікони Божої Матері ” Всіх скорбящих радість” с. Купель, Рокитнівського району, Полісся.

Отцю благочинному

співслужили:

протоієрей Миколай Кулакевич – настоятель Свято- Миколаївського храму с. Обсічі

протоієрей Валерій Герасимчук– настоятель Свято-Воскресенського храму с. Біловіж

протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму с. Рокитне

протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято- Миколаївського храму с. Масєвичі

протоієрей Миколай Гордійчук– настоятель Свято-Іверської ікони Божої Матері с. Рокитне

протоієрей Петро Краснов – настоятель Свято-Михайлівського храму с. Кам’яне

протоієрей Павло Карпюк – настоятель Свято-Михайлівського храму с. Борове

протоієрей Володимир Мануїльчик – настоятель храму на честь Ікони Божої Матері «Всіх скорбящих радість» села Купель.

протоієрей Василій Абрамович – настоятель Свято- Хресто-Воздвиженського храму с. Сновидовичі.

В надгробному слові протоієрей Борис Попченко передав слова співчуття від керуючого єпархією митрополита Анатолія, зокрема, сказавши: «Важко знайти слова втіхи, щоби загоїти біль та скорботу від втрати рідної, близької людини… Нехай світлий образ убієнного захисника завжди буде в молитвах і серцях усіх, хто знав його, любив і шанував. Молимо Милосердного Бога дарувати Царство Небесне його душі …».

Поховано воїна Віталія

на цвинтарі села Купель.