Щоденні архіви: 30/04/2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ

На запрошення церковної громади Свято-Михайлівського храму села Борове, Рокитнівського району, Полісся, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до парафії для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Павло Карпюк – настоятель Свято-Михайлівського храму села Борове, Рокитнівського району, протодиякон Дмитро Петронюк.

За богослужінням, після читання Святого Письма Євангелія, архіпастир звернувся до богомольців зі словом настанови.

У подячному слові митрополит Анатолій подякував парафіянам храму за спільну молитву та побажав вірянам УПЦ миру, добра та стійкості у вірі Христовій.