МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

21 вересня 2023 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Різдва Божої Матері.

В цей день церковна громада Свято-Різдва-Богородичного храму села Бережниця, Дубровицького району, Полісся, відзначає своє престольне свято.

З цієї нагоди парафіяни та настоятель протоієрей Микола Прокопчук запросили свого керуючого – Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського для звершення святкового богослужіння на честь Різдва Божої Матері. 

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Микола Прокопчук, настоятель Свято-Димитріївського храму села Жадень – протоієрей Олег Матчук; архідиякон Іларій (Новак) та духовенство Поліської єпархії.

За богослужінням, після читання Святого Письма Євангелія митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом проповіді, в котрій розкрив історію земного життя Пречистої Діви Марії та значення Її в житті кожного християнина.

Після богослужіння владика Анатолій подякував богомольцям за спільну молитву, котра об’єднала усіх в одну духовну родину, також, архіпастир привітав парафіян та отця настоятеля з престольним святом, побажавши щоби Богоматір, Різдво котрої сьогодні святкує Церква, сприяла кожному молящемуся та кожному прохаючому ЇЇ помочі.

Богослужіння закінчилося Хресною ходою та співом многоліття.

Просмотров: (31)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *