МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА РОКИТНІВЩИНІ

27 вересня 2023 року Свята Православна Церква відзначає свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього.

В цей святковий день, на запрошення церковної громади Свято-Хресто-Воздвиженської парафії села Сновидовичі, Рокитнівського району Полісся, митрополит Анатолій прибув до громади для звершення Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята та ювілею – 125-ти річчя з дня забудови.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Сновидовиі – протоієрей Василій Абрамович.

В слові архіпастирської проповіді митрополит Анатолій розкрив значення Чесного Животворящого Хреста в житті кожного християнина.

По закінченню богослужіння був відслужений молебень за воїнів-захисників Батьківщини, за мир в державі та благополуччя її народу. Також, митрополит Анатолій привітав парафіян із престольним святом, побажавши миру та здоров’я.

до 125-ти річчя храму митрополит Анатолій відзначив настоятеля храму Орденом   “Гордість Православя”.