Щоденні архіви: 08/02/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПОВІЩАЄ: “ПОМЕР КЛІРИК ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ – ієрей МИКОЛА ГНІДКО”

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління з глибоким сумом сповіщає, що 8 лютого 2024 року на 41-му році життя, відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії, настоятель Свято-Георгієвського храму села Радижево, Вараського району, Полісся – ієрей Микола Гнідко.

9 лютого у Свято-Георгієвському храмі села Радижево, Вараського району о 8-00 буде звершена заупокійна Божественна Літургія, після котрої буде звершений Чин відспівування новопреставленого ієрея Миколая.

Поховано його буде за вівтарною частиною Свято-Георгієвського храму села Радижево, Вараського району.

Керуючий єпархією, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій разом з духовенством єпархії висловлює щирі співчуття матушці, дітям, рідним, близьким та духовним чадам новопреставленого ієрея Миколая Гнідко.