Щоденні архіви: 16/02/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ СВЯТА СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

15 лютого 2024 року в свято Стрітення Господнього, керуючий єпархією, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій на запрошення церковної громади прибув до Свято-Миколаївського храму міста Дубровиця, Полісся, для молитовного єднання зі своєю паствою.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму – протоієрей Сергій Деркач.

За богослужінням архіпастир звернувся до парафіян із словом проповіді, в якій, зокрема, сказав: “Кожен з нас має зустріч з Богом під час молитви, але ще буде неминуча зустріч наших душ з Богом, коли Господь призве нас до себе…”.

Після Божественної Літургії Високопреосвященніший Владика звершив водосвятний молебень та освятив свічки на потребу віруючих.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.