Щоденні архіви: 11/02/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ 36-ту ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

11 лютого 2024 року, в Неділю 36-ту після П’ятидесятниці, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Миколаївського храму села Князівка, Березнівського району Полісся. У храмі Владика звершив святкову Божественну Літургію.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь – архімандрит Макарій (Коломієць); настоятель храму – протоієрей Роман Миронець; настоятель храму на честь Казанської Ікони Божої Матері села Богуші – протоієрей Тарасій Шкуратюк.

Архіпастир прочитав молитву за мир в нашій Державі та за її воїнів-захисників.

За богослужінням, після читання Євангелія, Владика Митрополит виголосив проповідь в котрій розкрив зміст Євангельського читання щодо зцілення сліпого.

Під час богослужіння митрополит Анатолій причастив воїнів-захисників, котрі в зв’язку з відпусткою перебували на своїй малій Батьківщині.

По закінченню богослужіння архіпастир подякував усім за спільну молитву. Окремо, архіпастир побажав отцю настоятелю – протоієрею Роману Миронцю успіхів у подальшому служінні на ниві Христовій, окормляючи ввірену йому парафію.