Щоденні архіви: 27/04/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ВСЕНІШНУ, ПРИУРОЧЕНУ ДО СВЯТА ВХОДУ ГОСПОДНЬОГО В ІЄРУСАЛИМ

27 квітня 2024 року, в канун свята Входу Господнього в Ієрусалим, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову всенішну з чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни, Полісся.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили клірики собору.

Святкове богослужіння зібрало багаточисельних парафіян, дітей та молодь.

Після читання Євангелія Владика митрополит виголосив проповідь на тему свята. Також, архіпастир освятив вербу та помазав богомольців освяченим єлеєм. Після святкового богослужіння архіпастир привітав всіх присутніх зі святом, побажавши залишатися вірними вченню Христовому, дотримуючись Його заповідей та покладаючи надію на Воскресіння по прикладу праведного Лазаря.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ЛАЗАРЕВУ СУБОТУ

27 квітня 2024 року Свята Церква молитовно згадує Євангельські події щодо воскресіння Господом святого праведного Лазаря.

З цієї нагоди керуючий єпархією Високопреосвященіший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади прибув з архіпастирським візитом до Свято-Димитрієвської парафії села Білка Березнівського району Рівненської області для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа, настоятель храму – протоієрей Микола Гамувка, настоятель храму на честь Казанської Ікони Божої Матері села Богуші – протоієрей Тарасій Шкуратюк, настоятель Свято-Троїцкого храму села Голубне – ієрей Петро Хильчук.

По завершенню богослужіння архіпастир звернувся до богомольців зі словом духовної настанови, у котрій закликав вірян УПЦ жити згідно тих вимог, які перед нами ставить Церква: жити в любові до ближнього та дотримуватися заповідей Господніх.

Богослужіння закінчилося многоліттям.