МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ЛАЗАРЕВУ СУБОТУ

27 квітня 2024 року Свята Церква молитовно згадує Євангельські події щодо воскресіння Господом святого праведного Лазаря.

З цієї нагоди керуючий єпархією Високопреосвященіший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади прибув з архіпастирським візитом до Свято-Димитрієвської парафії села Білка Березнівського району Рівненської області для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа, настоятель храму – протоієрей Микола Гамувка, настоятель храму на честь Казанської Ікони Божої Матері села Богуші – протоієрей Тарасій Шкуратюк, настоятель Свято-Троїцкого храму села Голубне – ієрей Петро Хильчук.

По завершенню богослужіння архіпастир звернувся до богомольців зі словом духовної настанови, у котрій закликав вірян УПЦ жити згідно тих вимог, які перед нами ставить Церква: жити в любові до ближнього та дотримуватися заповідей Господніх.

Богослужіння закінчилося многоліттям.