МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ЗНОВУ СУМНА ЗВІСТКА ПРИЙШЛА НА ПОЛІССЯ»

Православне Полісся провело в останній шлях воїна АТО – Саюк Миколу, 1987 року народження, жителя села Адамівка, Березнівського району, Полісся, котрий загинув 1 листопада 2016 року, захищаючи територіальну цілісність нашої держави в зоні проведення АТО в Донецькій області.

На службу пішов добровольцем у 2014 році, керував відділенням зв’язку взводу управління мінометної батареї. У загиблого військовослужбовця залишилася дружина.

Чин похорону, по благословінню керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського звершив благочинний Березнівського благочиння протоієрей Ігор Коспа у Свято-Петро-Павлівському храмі села Адамівка.

Отцю благочинному співслужили: настоятель Свято-Миколаївського храму міста Березно – протоієрей Сергій Забейда, настоятель Свято-Троїцького храму села Велике Селище – протоієрей Василь Савчук, настоятель Свято-Петро-Павлівського храму села Адамівка – протоієрей Олександр Луцишин, настоятель Свято-Володимирського храму села Сосновка – протоієрей Віктор Гапончук, настоятель Свято-Михайлівського храму села Велика Совпа – протоієрей Валерій Дячук, настоятель Свято-Миколаївського храму села Бистричі – протоієрей Миколай Ковальчук та протодиякон Роман Горковець.

В надгробному слові протоієрей Ігор Коспа передав слова співчуття митрополита Анатолія рідним та близьким воїна, зокрема, сказавши: «Владика разом з духовенством Поліської єпархії від нині буде молитися за новопреставленного воїна Миколу, благаючи його душі безсмерття. Вічна йому пам’ять!»

img_6369 img_6375 img_6381