МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

17 травня 2018 року повнота Православної Церкви святкує свято Вознесіння Господнього. Як свідчать церковні історики-євангелісти, Спаситель, після свого Воскресіння протягом сорока днів являвся апостолам, навчаючи їх істині та укріпляючи у вірі. В сороковий день Господь зі Своїми учнями піднявся на гору Єлеонську, де благословив їх та вознісся на небо.

В цей святковий день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Вознесенського Храму села Губків, Березнівського району Полісся, де з нагоди храмового свята звершив Божественну Літургію.

Архіпастирю співслужили: протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; протоієрей Аркадій Криворучко – настоятель Свято-Вознесенського Храму села Губків Березнівського району; протоієрей Віталій Прищепа – настоятель Свято-Преображенського Храму села Маринин Березнівського району, духовенство єпархії. Молилися парафіяни та прочани з різних сіл.

Після Євангельського читання архіпастир виголосив проповідь на тему Вознесіння Господнього, зокрема, сказавши: «Своїм Вознесінням Христос показав нам приклад, що кожен віруючий в Нього, також вознесеться своєю душею в Царство Неба…».

Також, архіпастир привітав отця настоятеля та парафіян з храмовим святом, меценатів відзначив церковними нагородами.

Просмотров: (117)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *