Щоденні архіви: 07/01/2015

САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПАСТВОЮ СВЯТКУЄ РІЗДВО ХРИСТОВЕ.

7 січня Свята Православна Церква прославляє Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. В цей святковий день високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський очолив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Сарни. Його високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору. Молились багаточисельні парафіяни, серед яких було багато молоді та дітей.

Після читання Євангелія владика Анатолій зачитав Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

По завершенні святкового Богослужіння митрополит Анатолій привітав всіх присутніх з великим та спасительним святом Різдва Христового та звершив спів колядок.

DSC_0694  DSC_0703