Щоденні архіви: 09/01/2015

САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ :«В РІЗДВЯНІ ДНІ ПРОСЛАВЛЯЄМО АРХІДИЯКОНА СТЕФАНА»

9 січня 2015 року, в день пам’яті апостола і архідиякона Стефана, керуючий єпархією високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Олександро-Невського храму міста Костопіль Полісся, щоби молитовно разом з духовенством Костопільського благочиння та парафіянами розділити радість Христового народження. За святковим Богослужінням архіпастирю співслужили секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель Свято-Олександро-Невського храму архімандрит Іларіон (Клебан) та духовенство благочиння.

За традицією, після читання Євангелія, отець секретар звернувся до богомольців зі словом проповіді на тему Різдва Христового.

По закінченні Божественної Літургії митрополит Анатолій привітав всіх присутніх зі святом Різдва Христового та висловив подяку отцю настоятелю за пастирське служіння. Божа служба закінчилась співом колядок, які архіпастир разом з парафіянами звершували в храмі.

DSC_0873 DSC_0909         DSC_0877   DSC_0880

DSC_0881         DSC_0884    DSC_0900