Щоденні архіви: 10/01/2015

САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІССЯ СЛАВИТЬ РОЖДЕННОГО ХРИСТА».

10 січня 2015 року Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський звершив архіпастирський візит до громади Свято-Миколаївського храму села Старе Село, Рокитнівського району Полісся, де звершив святкову Божественну Літургію. У врат храму, владику зустрічали своїми віршованими привітаннями та хлібом-сіллю діти з недільної школи. Його високопреосвященству співслужили секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Рокитнівського благочиння архімандрит Іоан (Котик), настоятель храму протоієрей Андрій Озерчук та духовенство благочиння. За богослужінням молилися багаточисельні парафіяни, прочани з сусідніх сіл та численна поліська молодь.

Після читання Євангелія, було виголошено проповідь про значення народження Сина Божого для людства.

Божа служба закінчилась співом духовенства та парафіян різдвяних колядок.

DSC_0002 - копия DSC_0006 - копия DSC_0007 - копия DSC_0009 - копия        DSC_0014 - копия DSC_0015 - копия DSC_0026 DSC_0030