Щоденні архіви: 21/01/2015

САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ВЕЧІР КОЛЯДОК У ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ.

На запрошення настоятельки Свято-Іверського жіночого монастиря урочища «Юзефин» села Глинне Рокитнівського району Полісся, ігумені Параскеви (Онищук) Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський прибув до святої обителі. У врат святої обителі владику зустріли ігуменя разом з сестрами монастиря.

У храмі владика митрополит звернувся до сестер зі словом проповіді про Різдво Христове та значення несіння чернечого подвигу. Сестри обителі свого владику порадували співом колядок. У відповідь владика привітав ігуменю Параскеву та сестер з різдвяними святами, побажав їм кріпості і сили від Бога в несінні молитовного подвигу. На прощання владика Анатолій обдарував сестер різдвяними подарунками.

DSC_0049 DSC_0042 DSC_0032 DSC_0035 DSC_0036 DSC_0047