МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ПОМЕР ХОРОШИЙ СВЯЩЕНИК – прот.ГРИГОРІЙ КРАВЧУК»

З сумом сповіщаємо, що 25 серпня 2016 року, на 59-му році життя відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Сновидовичі, Рокитнівського району протоієрей Григорій Кравчук. Чорнобильська зона забирає не тільки мирян Полісся а й духовенство. Протягом трьох місяців Сарненська єпархія втратила вже п’ятого священика.

26 серпня, по благословінню керуючого єпархією Митрополита Сарненського і Поліського Анатолія, у Свято-Хресто-Воздвиженському храмі села Сновидовичі була звершена заупокійна Божественна Літургія, котру очолив секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич)

Після заупокійної Літургії було звершено Чин відспівування новопреставленого протоієрея Григорія.

Участь у богослужінні прийняло двадцять два священика єпархії та молилися чисельні парафіяни храму.

У надгробному слові, отець секретар передав слова співчуття Митрополита Анатолія, зокрема сказавши: «Отець Григорій був хорошим священиком, не утворював проблем в парафії. Його любили парафіяни, його любило духовенство. Хай душа його сподобиться Царства Небесного».

Поховано протоієрея Григорія Кравчука на міському кладовищі міста Почаїв, Тернопільської області.

Керуючий єпархією, Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій разом з духовенством єпархії висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та духовним чадам новопреставленого протоієрея Григорія.


Біографічна довідка:

Протоієрей Григорій Кравчук народився 5 травня 1957 року в місті Почаїв, Тернопільської області в родині православних селян.

В 1992 році рукопокладений в сан священика преосвященним Іринеєм, архієпископом Рівненським і Острозьким.

Протягом 24-х років очолював настоятельство у Свято-Хресто-Воздвиженському храмі села Сновидовичі, Рокитнівського району.

У 2003 році з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Митрополита Володимира єпископом Сарненським і Поліським Анатолієм був нагороджений високою церковною нагородою – митрою.

Вічна йому пам’ять.

сновид DSC_0169 DSC_0183 DSC_0186 DSC_0194 DSC_0196 DSC_0202

Просмотров: (405)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *