МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТО НА ЧЕСТЬ 450-ти РІЧЧЯ СЕЛА

11 червня 2017 року, в Неділю 1-у після П’ятидесятниці, у свято Всіх Святих, Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій відвідав церковну громаду Всіхсвятського храму села Колки, Дубровицького району Поліського краю, де з нагоди храмового свята та 450-річчя заснування села звершив Божественну Літургію.

Свого архіпастиря зустріли парафіяни у врат храму, котрі, в знак поваги та християнської любові піднесли коровай та квіти. На святкове богослужіння зібралося багато мешканців села, прибули прочани з інших сіл району.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив оновлений розпис храму.

За традицією після читання Євангелія Владика виголосив проповідь на тему всіх Святих, котрі ввійшли в історію Святої Церкви.

По закінченню урочистого Богослужіння архіпастир привітав духовенство та парафіян з храмовим святом, побажавши милостей від Господа та заступництва всіх Святих, пам’ять котрих сьогодні святкує Церква.

За Богослужінням молився голова Дубровицької райдержадміністрації С.В.Киркевич та голова райради М.М.Кухарець.