Щоденні архіви: 04/11/2017

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРОСЛАВИВ БОГОМАТІР З НАГОДИ ЇЇ ЧУДОТВОРНОГО ОБРАЗУ «КАЗАНСЬКА»

4 листопада 2017 року Свята Православна Церква вшановує чудотворний образ Богоматері «Казанська».

З цієї нагоди керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Димитрівського Храму села Білка, Березнівського району Полісся для звершення Божественної Літургії та молитовного єднання зі своєю Поліською паствою.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Березнівського району протоієрей Ігор Коспа, настоятель Храму протоієрей Микола Гамувка, в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь, Березнівського району ігумен Макарій (Коломієць) та настоятель Свято-Кирило-Мефодіївського Храму села Новий Моквин, Березнівського району священик Григорій Ясковець.

У слові настанови Митрополит Анатолій розкрив значення молитви за померлих, адже молитва має велику силу, яка може сприяти перед Богом про прощення гріхів спочилих та безсмертя їхніх душ. Також, архіпастир зазначив, що: «Вшановуючи Образ Богоматері «Казанська» ми віддаємо ЇЙ свої надії та просимо, щоби Вона була нам ходатайкою за живих і мертвих перед своїм Сином і нашим Богом…».

По завершенню Божественної Літургії Владика Митрополит звершив заупокійну панихиду по спочилим православним християнам.