Щоденні архіви: 12/11/2017

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО

В день пам’яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський прибув з архіпастирським візитом до церковної громади на честь прп.муч. Анастасії – покровительки міста Володимирець, Полісся для звершення святкової Божественної Літургії з нагоди престольного свята.

Архіпастирю співслужили: секретар єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Олександр Зуєвич, намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі – архімандрит Антоній (Грибан), настоятель Храму – протоієрей Василій Парчук та багаточисельне духовенство Поліської та Чернівецької єпархій УПЦ.

За богослужінням молився голова Володимирецької райдержадміністрації В.І.Хоружій.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав всіх присутніх з престольним святом, відзначив меценатів церковними нагородами, також, висловив подяку отцю настоятелю – протоієрею Василію Парчуку за труди у ввіреній йому парафії.