Щоденні архіви: 27/11/2017

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «СВІДЧЕННЯМ ВІРИ ПОЛІЩУКІВ – БУДІВНИЦТВО НОВИХ ХРАМІВ»

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського, намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району Полісся – архімандрит Антоній (Грибан) звершив Чин освячення новозбудованої каплиці на честь Вознесіння Господнього села Зелениця Володимирецького району, Полісся.

Отцю-наміснику співслужили: протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння, протоієрей Володимир Шеляг – настоятель Свято-Іллінського Храму села Степангород , священик Сергій Степанюк – настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Красносілля, священик Андрій Жданюк – настоятель Свято-Троїцького Храму села Половлі, диякон Іоанн Кононов.

Після Чину освячення архімандрит Антоній (Грибан) сказав: «Трудами керуючого єпархією Митрополита Поліського Анатолія, при підтримці віруючого люда Полісся, завдячуючи їхній жертовності та проведеним будівельним роботам будується багато православних Храмів Української Православної Церкви на Поліссі. Тільки на цій неділі було освячено три новозбудованих Храма. Нині ми освятили четверту духовну лампаду для потреб вірних віри Христової- каплицю. Хай же віра Христова не згасає в серцях і душах людей святого Полісся».