Щоденні архіви: 09/01/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ СОБОРУ БОГОРОДИЦІ

8 січня 2018 року в свято Собору Пресвятої Богородиці та день пам’яті праведного Йосипа Обручника, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський з архіпастирським візитом прибув до Свято-Успенського Храму міста Рокитно, Полісся для звершення Божественної Літургії.

За святковим богослужінням зі своїм Владикою молилися: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, протоієрей Йосип Петрущак – настоятель Свято-Успенського Храму міста Рокитне, протоієрей Сергій Дудко – настоятель Храму на честь Нерукотворенного Образу Ісуса Христа села Лісове Рокитнівського району.

Після Євангелія Владика звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді про  значення народження Сина Божого.

Святкове богослужіння завершилось спільним співом різдвяних колядок.

За богослужінням молилися: голова Рокитнівської райдержадміністрації М.З.Кушнір, голова Рокитнівської райради А.А.Кінчур.