Щоденні архіви: 18/01/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІЧНУ НА ЧЕСТЬ БОГОЯВЛЕННЯ

18 січня 2018 року, напередодні свята Хрещення Господнього, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив святкову всенішну з чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни. Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили клірики кафедрального собору.

Після читання Євангелія Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему свята Богоявлення. Також, Владика Митрополит помазав богомольців освяченим єлеєм.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ХРЕЩЕНСЬКИЙ СОЧЕЛЬНИК

18 січня 2018 року в Хрещенський сочельник, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському храмі села Дроздинь Рокитнівського району, Полісся.

Своєму Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); священик Іоан Ковальчук – настоятель Храму; протоієрей Андрій Озерчук – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Старе Село; протоієрей Володимир Шепель – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Березове; священик Ігор Маринич – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Вежиця.

На запричаснику секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) звернувся до богомольців зі словом проповіді про Хрещення Господнє та його значення для кожного християнина.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин Великого освячення води, окропив святою водою всіх богомольців та привітав духовенство та парафіян з грядущим святом Богоявлення.

Також, Митрополит Поліський Анатолій за духовний внесок та допомогу в реставрації Храму відзначив парафіян церковними грамотами.