Щоденні архіви: 19/01/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ БОГОЯВЛЕННЯ

19 січня 2018 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає одне з двунадесятих свят – Богоявлення.

В цей святковий день керуючий єпархією, Митрополит Анатолій звершив святкову Божественну Літургію у старовинному Свято-Миколаївському храмі міста Березне, Полісся.

Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь, Березнівського району ігумен Макарій (Коломієць) благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа; протоієрей Сергій Забейда – настоятель Свято-Миколаївського Храму.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин Великого освячення води та окропив богомольців святою водою.

За богослужінням молилися: голова Березнівської райдержадміністрації В.Г.Люшин, мер міста Р.П.Пилипчук.