МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ІВЕРСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ У МІСТІ АТОМНИКІВ – ВАРАШ

26 жовтня  повнота Православної Церкви вшановує Образ Іверської Ікони Божої Матері, котрий був явлений на Святій горі Афон у ІХ столітті, і з того часу і до нині, являє своє заступництво та благодатну допомогу кожному молящемуся.

Митрополит Анатолій з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію за котрою молилися священики Сарненської, Мукачівської та Волинської єпархій УПЦ .

На Малому вході Владика освятив Храм після проведеної реконструкції.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій виголосив проповідь в котрій, зокрема, сказав: «Богоматір являється Ходатайкою за нас перед своїм Сином і нашим Богом. Вона молиться за рід людський та, зокрема, за кожного із нас. Ми просимо милості для кожного, хто призиває ЇЇ святе ім’я…».

Святкове богослужіння закінчилoсь співом многоліття.