МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО

27 жовтня 2018 року – день пам’яті святої преподобної Параскеви Сербської.

У цей день Свято-Параскевська парафія села Немовичі, Сарненського району, Полісся відзначає своє храмове свято. З цієї нагоди Його Високопреосвященство, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до парафії для звершення святкової Божественної Літургії.

Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння; протоієрей Володимир Зущенко – настоятель Храму та духовенство єпархії. Також, на святкове богослужіння прибуло багато паломників з сусідніх сіл району.

Після богослужіння Владика Митрополит привітав отця настоятеля – протоієрея Володимира Зущенко з ювілеєм – 25-ти річчям його служіння у ввіреній йому парафії та відзначив його Орденом «Гордість Православ’я».

За богослужінням молився голова Немовицької ОТГ В.М.Савчин, котрий від імені депутатів селищної ради вручив подячний лист протоієрею Володимиру Зущенку за його невтомні труди по розвитку Храму та поміч нужденним сім’ям.

 

Просмотров: (147)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *