МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «СЬОГОДНІ ДУХОВЕНСТВО САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВИМОЛЮЄ БЕЗСМЕРТЯ ДУШІ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА АТО ОЛЕКСАНДРА КОТЯША»

Православне Полісся провело в останній шлях воїна АТО – старшого сержанта Котяша Олександра Сергійовича, 1992 року народження.

Воїн загинув від кульового поранення 24 жовтня 2018 року, захищаючи територіальну цілісність нашої Держави. У покійного залишилися батьки та два брати.

По благословінню керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського, на прохання батьків загиблого, чин похорону очолив протоієрей Павло Коваль – настоятель Свято-Іллінського Храму села Залужжя, Дубровицького району, Полісся разом із настоятелями Храмів:

протоієреєм Олександром Деркачем – настоятелем Свято-Покровського Храму села Велюнь, Дубровицького району;

протоієреєм Василем Рошко – настоятелем Храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії села Узлісся, Дубровицького району;

Протоієрей Павло Коваль висловив співчуття керуючого єпархією, Митрополита Анатолія рідним загиблого, зокрема, сказавши: «Церква разом із рідними оплакує смерть воїна, молитовно просить у Бога прощення його гріхів та безсмертя його душі. Нажаль, –  як зазначив Митрополит Анатолій, – це не перший поліщук, котрий поклав своє життя заради цілісності кордонів нашої Держави та мирного життя наших співвітчизників.».

В останню дорогу провести загиблого прийшли рідні, однокласники, односельці.

Вічна йому пам’ять!