Щоденні архіви: 26/11/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ ТА ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ПО ЖЕРТВАМ ГОЛОДОМОРУ

25 листопада 2018 року в Неділю 26-ту після П’ятидесятниці, у Свято-Миколаївському Храмі міста Дубровиця, Полісся, відбулась урочиста Божественна Літургія.

Богослужіння очолив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський. Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; настоятель храму – протоієрей Сергій Деркач.

Також, Митрополит Анатолій відслужив заупокійну літію по жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні. В поминальному слові Владика зазначив: «Голодомор – це рана на тілі Української Держави та іі народу, котра ніколи не заживе в пам’яті людей. Ми просимо Бога, щоб більшовицька влада ніколи не повернулась на територію нашої Держави, щоби люди не гинули і щоб український народ завжди мав кусок хліба на своєму столі…».

По завершенні богослужіння Владика Анатолій подякував усім за спільну молитву та поблагословив богомольців.